• Form of BusinessCompany
  • Year of foundation2018

Наша історія нещодавно розпочалася. Багато років ми займались розробкою принтів для одягу різнономанітних брендів по всьому світу. Але в 2018 наважились створити свій власний бренд Dubhumans в якому ми розпочали втілювати сучасні українські тренди та популяризацію їх в сам перед для своїх громад, так як набридло бачити що хюманси носять такі, наприклад, принти з надписами “New York”, “LA” і тому подібні, а чому не “Lviv”, “Kyiv”, “Vinnytsia”. Інші нації змогли популяризувати свої “ідоли” у наших головах, настав час це змінювати! В багатьох випадках це лише PR і не більше. Наприклад, а Ви знаєте що Батьківщина-Мати вища та складніша ніж Статуя Свободи? Риторичне запитання, але воно показує що у нас також є чим пишатись! Звісно ми поважаємо інші культури та надихаємося їхніми досягненнями, але і не забуваємо про своє!

Ми розпочали сезон 2018 лімітованою серією принтів на футболках сучасного пошиву з високоякісної тканини. Це не китайські заготовки з принтом якими забитий увесь інтернет. Наш одяг зручний, приємний на дотик та довговічний! Тканина з Туреччини, пошито в Україні!

Made in Ukraine!

See more
Dubhumans was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on October,2019. Looking for other Clothing store where you can pay with cryptocurrency? Find now.
+4

Dubhumans

Clothing store

  • Share

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.