• StatusNot Verified
  • Form of BusinessCompany
  • In Business Since2018

Business Description

Наша історія нещодавно розпочалася. Багато років ми займались розробкою принтів для одягу різнономанітних брендів по всьому світу. Але в 2018 наважились створити свій власний бренд Dubhumans в якому ми розпочали втілювати сучасні українські тренди та популяризацію їх в сам перед для своїх громад, так як набридло бачити що хюманси носять такі, наприклад, принти з надписами “New York”, “LA” і тому подібні, а чому не “Lviv”, “Kyiv”, “Vinnytsia”. Інші нації змогли популяризувати свої “ідоли” у наших головах, настав час це змінювати! В багатьох випадках це лише PR і не більше. Наприклад, а Ви знаєте що Батьківщина-Мати вища та складніша ніж Статуя Свободи? Риторичне запитання, але воно показує що у нас також є чим пишатись! Звісно ми поважаємо інші культури та надихаємося їхніми досягненнями, але і не забуваємо про своє!

Ми розпочали сезон 2018 лімітованою серією принтів на футболках сучасного пошиву з високоякісної тканини. Це не китайські заготовки з принтом якими забитий увесь інтернет. Наш одяг зручний, приємний на дотик та довговічний! Тканина з Туреччини, пошито в Україні!

Made in Ukraine!

See more
Dubhumans was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on October2019. Looking for other Clothing store where you can pay with cryptocurrency? 
BitcoinWide Recommendations

All Categories

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.