• StatusNot Verified
  • Form of BusinessCompany
  • In Business Since1994

Business Description

Cestovní agentura Euroturist působí na českém trhu již 27 let, od 3.5. 1994 otevřením agentury v Lipové ulici (Kahan) v Mostě. Začínali jsme jako autorizovaný prodejce zájezdů cestovních kanceláří, kterých tehdy ještě mnoho nebylo. Stejně tak, jak se rozšiřovala četnost cestovních kanceláří a jejich nabídek k cestování, se i agentura rozvíjela a přidávala další služby jako jsou prodej letenek, ubytování, dopravy a dalších služeb napojených na cestovní ruch. Na začátku roku 2009 jsme uzavřeli úzkou spolupráci se společností Thomas Cook, která v Česku provozuje cestovní kancelář Neckermann a stali jsme se tak pobočkou CK Neckermann v Mostě. V roce 2011 jsme se přestěhovali k hlavní třídě města (za “třema sýry”) a v roce 2015 jsme získali prostory v centru města Most, čímž jsme se pro Vás stali přístupnější. Přístupnost je jednou z našich priorit a tak nabízíme i online prodej zájezdů s rozšířenou pracovní dobou. V roce 2014 jsme také otevřeli pobočku v Praze 7. V roce 2015 jsme získali kancelář v ulici Jaroslava Průchy (naproti OC Central), kde působíme dodnes.

Cestovní agentura Euroturist má také nemalé zkušenosti s cestovním servisem pro business klientelu. Firmám dokáže agentura nabídnout nadstandartní servis s nonstop asistencí. Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali se společtnostmi jako je např. TRCZ, a.s., Dataphoto, s.r.o., Sapril a.s., Mikrobiologický ústav AV ČR, Cardo group s.r.o., aj.

Agentura pracuje se stejnými rezervačními systémy, cenami a bonusy jako pořádající cestovní kanceláře. Cena zájezdu je vždy stejná a v mnoha případech i nižší, vzhledem k doplňkovým službám, které dokážeme nabídnout levněji a přesto s velmi kvalitním servisem. Klienti tedy nepřijdou o žádné výhody, které pořádající cestovní kancelář nabízí. Kvalita služeb je zajištěna pravidelnou účastí na vzdělávacích seminářích jednotlivých cestovních kanceláří a osobními výjezdy do prázdninových destinací, kde pracovníci agentury navštěvují ubytovací kapacity, které spolupracující cestovní kanceláře nabízejí klientům v zájezdových produktech.

See more
Euroturist was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on August2021. Looking for other Tour agency where you can pay with cryptocurrency? 
BitcoinWide Recommendations

All Categories

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.