Farvater Travel

Tour agency

Farvater Travel accepts

Contact Information

  • Form of BusinessCompany
  • Year of foundation2006

Farvater Travel Description

Туристичний бізнес для нас - робота мрії і частина життя! Тому ми робимо все для того, щоб стати кращими на ринку. Ми кожен день продовжуємо шукати цікаві можливості для вашого відпочинку, відкривати нові напрямки, знаходити відмінні пропозиції. Нам просто це подобається!

З 2006 року ми організували тисячі першокласних турів. Так, нам більше 10 років і у нас величезний досвід в цій справі. Але це не означає, що ми закостеніли і працюємо по накатаним схемам! Світ стрімко змінюється, і ми готові змінюватися разом з ним - ставати швидше, ефективніше, цікавіше.

Нам спиться спокійніше, якщо ми впевнені в якості вашого відпочинку;) тому FARVATER щорічно робить виїзні тури для аналізу готельної бази. Ми особисто перевірили якість обслуговування в більш, ніж 1500 готелях в 30 країнах світу. І поганого не порадимо, будьте впевнені!

У farvater.travel ми намагаємося звести до мінімуму ваше спілкування з нашими менеджерами - зрозуміло, з метою економії вашого часу! Але будьте впевнені: ми завжди готові допомогти вам в режимі 24/7, ми завжди на зв'язку, поки ви в подорожі, і в разі форс-мажорної ситуації ви можете розраховувати на нашу цілодобову допомогу і підтримку.

See more
Farvater Travel was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on August,2022. Looking for other Tour agency where you can pay with cryptocurrency? 
BitcoinWide recommendations:

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.