• StatusNot Verified
  • Form of BusinessCompany
  • In Business Since2013

Business Description

Jesteśmy firmą działającą w branży turystycznej od 2013 roku.

Na działalność naszej firmy składają się:

- Usługi przewodnickie świadczone na terenie całego kraju

- Pilotaż wycieczek na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

- Organizacja wycieczek autokarowych po Polsce

Świadczymy usługi przewodnickie dla grup i osób indywidualnych we wszystkich polskich miastach, zajmujemy się organizacją wycieczek autokarowych, jednodniowych i kilkudniowych po Polsce oraz pilotażem po Unii Europejskiej. W swoich szeregach zrzeszamy bardzo doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek.

Chcemy razem z Państwem odkrywać wspólnie nowe zakątki lub wracać w te zapomniane.

Kochamy nasz kraj i chcemy podzielić się naszą wiedzą na jego temat. Pragniemy pokazać Państwu najpiękniejsze miejsca, te odwiedzane tłumnie przez turystów i te ciche, spokojne, często pełne tajemnic. Opowiedzieć historię o ludziach którzy w nich żyli, o czasach które minęły, przypomnieć legendy czy opowieści z nimi związane.

Jako przewodnicy miejscy chcemy pokazać, że nasz kraj jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi i udowodnić, że dobrze jest poznać naszą ojczyznę przed wyjazdem na podbój świata.

Jako organizatorzy wycieczek i piloci, pragniemy uczynić Państwa wyjazdy przyjemnymi i bezpiecznymi. Chcemy pomóc odkrywać nowe zakątki naszego kraju poprzez sprawowanie opieki nad uczestnikami wycieczki i dbanie o jej prawidłowy przebieg.

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, seniorami i osobami niepełnosprawnymi. To najbardziej wymagający i najwspanialsi turyści. Na tym, co robimy, znamy się naprawdę dobrze. Kierujemy się w naszej pracy mottem: " Klienta można zanudzić tylko raz, więcej nie wróci"

See more
Suerte Marta Suska was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on October2019. Looking for other Tour agency where you can pay with cryptocurrency? 
BitcoinWide Recommendations

All Categories

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.