• Form of BusinessCompany
  • Year of foundation2013

Jesteśmy firmą działającą w branży turystycznej od 2013 roku.

Na działalność naszej firmy składają się:

- Usługi przewodnickie świadczone na terenie całego kraju

- Pilotaż wycieczek na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

- Organizacja wycieczek autokarowych po Polsce

Świadczymy usługi przewodnickie dla grup i osób indywidualnych we wszystkich polskich miastach, zajmujemy się organizacją wycieczek autokarowych, jednodniowych i kilkudniowych po Polsce oraz pilotażem po Unii Europejskiej. W swoich szeregach zrzeszamy bardzo doświadczonych, licencjonowanych przewodników miejskich i pilotów wycieczek.

Chcemy razem z Państwem odkrywać wspólnie nowe zakątki lub wracać w te zapomniane.

Kochamy nasz kraj i chcemy podzielić się naszą wiedzą na jego temat. Pragniemy pokazać Państwu najpiękniejsze miejsca, te odwiedzane tłumnie przez turystów i te ciche, spokojne, często pełne tajemnic. Opowiedzieć historię o ludziach którzy w nich żyli, o czasach które minęły, przypomnieć legendy czy opowieści z nimi związane.

Jako przewodnicy miejscy chcemy pokazać, że nasz kraj jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi i udowodnić, że dobrze jest poznać naszą ojczyznę przed wyjazdem na podbój świata.

Jako organizatorzy wycieczek i piloci, pragniemy uczynić Państwa wyjazdy przyjemnymi i bezpiecznymi. Chcemy pomóc odkrywać nowe zakątki naszego kraju poprzez sprawowanie opieki nad uczestnikami wycieczki i dbanie o jej prawidłowy przebieg.

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, seniorami i osobami niepełnosprawnymi. To najbardziej wymagający i najwspanialsi turyści. Na tym, co robimy, znamy się naprawdę dobrze. Kierujemy się w naszej pracy mottem: " Klienta można zanudzić tylko raz, więcej nie wróci"

See more
+2

Suerte Marta Suska

Tour agency

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.