• StatusNot Verified
  • Form of BusinessCompany

Business Description

Наш обмінник криптовалют допоможе Вам конвертувати Bitcoin і Ethereum в Україні за допомогою готівкового та безготівкового розрахунку, ми використовуємо популярні банківські установи: Приват24 UAH, так само працюємо з популярними електронними валютами: Advacash, Webmoney, USDT і PAX. Одні з найпопулярніших з теперішніх криптовалют - біткоїн і ефіріум, стали широко відомі не тільки серед фанатів потужних комп'ютерів, але і в колах відомих інвесторів. Зараз про криптовалюти чув кожен, хто хоч якось цікавиться темою фінансів, а найпрогресивніші з них вже зрозуміли, що за допомогою криптовалют можна зберегти і примножити свій капітал.

Обмінник 001k.exchange зручний і безпечний в експлуатації. Ми використовуємо найсучасніші протоколи шифрування інформації для збереження Ваших особистих даних і захисту ваших рахунків гаманців від шахраїв. Проводячи грошовий переказ за допомогою нашого сайту, Ви можете бути повністю впевнені в безпеці цієї операції. 001k.exchange працює щодня c 10-00 до 24-00 за Києвом і обмінює криптовалюта між різними платіжними системами та банками України за вигідним для курсу і без комісії.

See more
001k.exchange was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on July2022. Looking for other Cryptocurrency exchange service where you can pay with cryptocurrency? 

All Categories

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.