+8

Imaginární zmrzlina

Food manufacturer

Imaginární zmrzlina accepts

Contact Information

  • Form of BusinessPrivate
  • Year of foundation2019

Imaginární zmrzlina Description

Jsme Lalika a Pavel a chyběla nám dobrá veganská zmrzlina. Jakožto velcí milovníci zmrzliny jsme se rozhodli, že ji začneme vyrábět sami. Chtěli jsme přispět světu něčím novým, co by bylo v souladu s naším myšlením. Povedlo se nám vyrobit zmrzlinu, která nejen, že je veganská, ale je udělaná ručně a z přírodních surovin. Balíme ji do ekologického obalu, jelikož naše planeta nám zdaleka není ukradená. K prodeji ji pak dáváme do míst, která máme sami rádi. Ochutnejte naši zmrzku a přesvěčte se o ní sami <3

O zmrzlině

Všechny ingredience v naší zmrzlině jsou přírodní. Nepoužíváme žádné stabilizátory, konzervanty a jiné chemické látky. Abychom získali krémovou konzistenci zmrzliny, tak místo kravského mléka a smetany přidáváme kešu oříšky a kokos. A čím zmrzlinu sladíme? Nerafinovaným přírodním řepným cukrem, u kterého oproti třtinovému máme jistotu, že se během jeho zpracování nepoužívalo živočišné uhlí, je tudíž stoprocentně veganský.

See more
Imaginární zmrzlina was registered on BitcoinWide as one that accept cryptocurrency on November,2020. Looking for other Food manufacturer where you can pay with cryptocurrency? Find now.
BitcoinWide recommendations:

We use cookies to make your browsing experience better. See how exactly.